NABÍZÍM:

 • Vyberte si z mého portfolia
  Nabízím vlastní vybrané střihy šatů a variabilních kabátů (viz níže), které uzpůsobíme na Vaši postavu. Výběr materiálu konzultován s Vámi.
 • Zrealizuji Vaši představu
  Máte vlastní představu o tom, co chcete? Zrealizujeme zakázku podle Vašich představ.
 • Dárkový poukaz
  Dejte originální dárek a potěšte blízké dárkovým poukazem. Klientka si tak sama vybere z mého portfolia produktů. Vytvořím pro Vás atraktivní poukaz ve Vámi vybrané hodnotě.

Móda a já

Vystudovala jsem oděvní design na Střední umělecko-průmyslové škole v Uherském Hradišti.

Ihned poté jsem zběhla k tanci, ke kterému jsem tíhla celý svým srdcem a kterému jsem se 13 let profesionálně věnovala. Vytvářím pro firmy taneční vystoupení na míru s bohatým a živým programem.

Vášeň k módě opět vzplanula po cestě do Izraele, která je mým druhým domovem a kde neustále čerpám nekonečnou inspiraci a životní a spirituální sílu. Tam jsem se také inspirovala k založení své značky  Andrea Rubin - Dare to be you, pod kterou:

 • vytvářím dámské originální šaty na míru
 • podporuji ženskou eleganci, temperament a odvahu být sama sebou
 • doménou jsou pro mě zajímavé střihy, kvalitní provedení a materiály
 • záměrem mé tvorby je podpořit ve vás hravý vztah k módě, skrze kterou můžete podtrhnout svůj vnitřní pocit a osobnost, ale také trvanlivost a udržitelnost

Dejte svému oblékání vyšší smysl!

Realizované zakázky

DREAMGIRL

V jednoduchosti je krása... To je ten nejvýstižnější komentář pro tyto snové dlouhé šaty. Bez pásku volně vlají a splývají na těle a vyzařují vzdušností a svobodou. S koženým páskem nabydou nového romantického vzhledu.

Pro každou ženu, která chce podpořit svou něžnou ženskou stránku.

BAROQUE

Hravý, elegantní, výstřední, každý den jiný... Zimní variabilní kabát BAROQUE umožňuje skrze kombinace pásku, několika knoflíků a dírek různá sepnutí a design. Zateplení podšívkou ho dělá ideálním parťákem na chladné zimy.

Neváhejte, dámy! Svou jedinečností a originalitou z Vás udělá objekt obdivu!

STELLIO

Tvárný kabát STELLIO nabízí nespočet možností nošení a podob! Zapnout ho lze na několik místech a proto se v pár vteřinách promění i nálada samotného outfitu. Zahřeje Vás na jaro a podzim.

Doporučujeme každé ženě, která se ráda obklopuje výjimečnými věcmi podtrhující její nevšednost. 

DIVA

CAROLLINE

LILI

JACKET