Otisk z hlíny

Nechte si vytvořit sochu, jež by odrážela myšlenku vašeho projektu, vaše vnitřní já, či sloužila jako totem pro vybrané rituály. 

Otiskněte svou duši do hlíny

NABÍZÍM:

Na zakázku

Ztvárním pro vás hliněnou sochu na přání.

Může to být symbol vašeho nového projektu, či společného prostoru. Může to být dar pro vaše blízké, který ztvárňuje váš vztah, či zážitky.

Můžete obdarovat sebe sochou, která by podpořila váš život ve vašem záměru.

Vymodeluji vám dle vašich představ sochu pro rituály, ženské kruhy, meditaci a pod.

Provedu vás

Tato tvůrčí dílna pro ženy je moje srdcová záležitost. Vznikla z mé touhy poklonit se symbolům ženství, mateřství, naší vnitřní bohyni.

Ne každý touží meditovat pod sedící soškou Budhy, Na této dílně budeme mít příležitost stvořit svou vnitřní představu o sobě a před tou pak třeba spočinout při meditaci.

Tento proces je neuvěřitelně tvůrčí a pomáhá nám zhmotnit to krásné uvnitř nás. Je to návrat k prastarému uctění ženského archetypu, znovunalezení vlastní síly a sdílení ženské podpory.

Vámi vytvořená soška vám bude patřit a může sloužit pro účely meditace, či jen jako příjemný zářič energie v osobním prostoru.

 

Hlína a já

Umělecké vzdělání mi umožnilo seznámit se s hlínou, formou tvoření, jež se rodí přímo v mých dlaních a je pro mě tou největší relaxací a inspirací.

Naučila jsem se modelovat hlavu životní velikosti jak dle předlohy, tak vedená vlastní fantazií.

Vytvářím z hlíny všemožné předměty ať už praktické, či jen tak pro ozdobu.

Nejraději tvořím s jemným náznakem záměru a po zbytek cesty se nechávám vést přítomným okamžikem. Je to pro mě nádherná, tvůrčí a vzrušující práce.

Realizované zakázky

Agapé

Z intuitivní tvorby vznikla Agapé, moje vnitřní Já.

Hlava životní velikosti zdobená symboly oceánu.

Mírný výraz mi vždy pomáhá navodit klid a uvnitřnění. 

Zrodila se v mém těžkém životním období a připomíná mi, že i v těchto chvílích je ve mě místo, kde vládne klid a mír.

Motýl / Jaguár

Hliněná hlava integrující dvě různé bytosti - dvě podstaty.

Jaguár - Posiluje velké spojení se šamanskou silou a Duchem pralesa. Pro zažití hlubokého uzemnění a jednoty se světem přírody. Pro kultivaci hlubokého smyslu Duchovní Jednoty v srdci vlastního života.

Motýl - Katalyzátor transformace. Podporuje nás v dobách emocionální a duchovní změny. Učí nechat odejít minulost, postupovat vpřed a důvěřovat ve schopnost větru nést nás. Podporuje pocit lehkosti, elegance a jemného plynutí v procesu dávání a přijímání. Vyživuje harmonickou rovnováhu mezi zranitelností a vnitřní silou.

Světlo Nového života

Svícen plodnosti a Nového života

Muž a žena ochraňující oheň jako symbol toho, co spolu vytvořili.

Vyprázdni svou mysl!

Hliněná hlava, která má v pozorovateli vzbudit lehkost bytí! 

Nic není tak vážné, jak se to zprvu zdá!:)

Konvička na čaj

Jsou lidé, kteří pronikli do magie rituálního popíjení pravých japonských čajů. Tato konvička má podpořit vychutnání si takového okamžiku.