Workshop

Naučím, provedu vás...

Oheň radosti - 3.11.2018, Zlín

Zářivé ženy,
přijďte s námi zažehnout Oheň Radosti - ať jiskří, plane a hoří nám všem v tmavé a chladivé polovině roku.

Pojďme společně tancem, příběhy, sebepéčí a tvořením z hlíny otevřít bránu hlubokému odpočinku a rozjímání a vyživit tak vnitřní oheň, který nás a naše blízké bude celou zimu hřááátt....

Program:
Ranní jóga 7:30 – 9h
Příběh Baubo 9 – 11h
Tanec (Salsa pro ženy) 11 – 13h
Oběd 13 - 14
Sebepéče a Ňadroleum 14 – 16h
Příběh a tvoření z hlíny 16 – 18h
Večerní jóga 18 – 19h

V průběhu programu budou dle potřeby krátké pauzy.
Oběd je možné si vzít s sebou anebo zajít do blízké restaurace.

Ohnivým dnem vás provedou:
Andrea Rubin Smělíková – Tanec a tvoření z hlíny (www.andrearubin.cz)

Lucie Žilkayová – Příběh Baubo, sebepéče a Ňadroleum (https://nadroleum.webnode.cz/)

Markéta Janochová – ranní a večerní jóga (info níže)

Cena za celý den:
s jógou: 990,-
bez jógy: 850,-

Co s sebou:
Tanec - nátělník / tričko, pohodlné legíny, či sukni (max po kolena), taneční boty na podpatku určené pro latinsko-americké tance, či jakékoliv, které na noze pevně drží a jsou pro tanec pohodlné. Nebo jazzovky, piškoty, ponožky, či prostě bosky;)

Tvoření z hlíny - zástěra, či tričko, které umažete a nebude vám to líto;)

Registrace: ve studiu Jiný Svět / e-mailem: m.uhrickova@centrum.cz / tel: 604 762 426

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Markéta Janochová - Jóga

Narodila se v Plzni. Ve 20 letech odcestovala do Izraele, kde se roku 1997 poprvé setkala s jógou a od té doby se stala jóga její životní cestou.
Je akreditovanou instruktorkou a zastáncem klasické indické jógy, kterou vnímá
jako vědu věd o těle, duši a existenci bití, která odkrývá nejhlubší roviny vědomí, očisťuje tělo a mysl na fyzické, energetické a duchovní úrovni.
Slovo jóga znamenající „jednota“ již samo napovídá, kam praktikování jógy míří.
Praktikováním jógy můžeme dojít až k poznání, ovládnutí a zrealizování sil, které jsou v nás ukryty. Je ale velice důležité odpoutat se od dogmatismu, úsilí a vnímat sám sebe. Náš život přebírají vyšší hodnoty, které jsou postavené na poznání, lásce, přátelství a respektu ke všemu živému i neživému.
Pro mě je jóga láskou, miluji tuto cestu, miluji každý nový krůček poznání, který
objevím.
„Kdo ví, že tu jeden každý z Jednoho je, v Jedno zajde, stává se nakonec Jedním, sám tím dokonalost najde.“ Bhagavadgíta 13/30

Lucie Žilkayová – Příběh Baubo, sebepéče a Ňadroleum

Vystudovala hudebně-dramatický obor na ZSVOŠU ve Zlíně. Během posledních osmi let svého života ve Švédsku prošla výcvikem biodynamiky s prvky taneční a dramaterapie u švédské lektorky Maryi Norell (www.blossomingwomen.com) a u Åsy Rockberg - Earth Heart Dance (http://www.earthheart.se/ Tanec Srdce Země), v ČeskoSlovensku pak Tajemství pánevního dna u Renaty Sahani (https://skolapanevnihodna.cz/) a výcviku živelného ceremoniálního umění u Karaimi, Kristiny Dubajové a Andrei Sobotové. Věnuje se zpěvu, tanci, dramatice pro děti a Contakids, biodynamice, hře na rámcové bubny, ajurvédským lymfatickým masážím horkým olejem, aromaterapii, včelařství a bylinám, tlumočení (ang-cze-sve) a organizaci relaxačně-dynamických pobytů pro ženy v ČR i v zahraničí. Je spoluzakladatelkou projektu Žena Živa – Cesta do hlubin své přirozenosti a tvůrkyní Ňadrolea (ve spolupráci s Daryzeme.eu) masážního oleje pro ženy (https://nadroleum.webnode.cz/).

Andrea Rubin Smělíková - tanec, tvoření z hlíny 

Vystudovala umělecko-průmyslovou školu obor návrhářství oděvů. Krátce po té prchla do Prahy za svou vášní - tancem. 12 let se mu profesionálně věnovala zejména v profesionální taneční skupině Tradicion, kde vystupovala s tanci jako je Salsa, brasilská Samba, Bachata, Zouk, argentinské Tango, Reggaeton a jiné. Spolupracovala s taneční skupinou JAD po vedením Yemiho A.D. Vystupovala v pražském muzikálu Antoinetta-královna Francie v divadle Hybernia. Spolupracovala s taneční skupinou Diablo v Londýně (dvojnásobnými mistry Evropy v Salse). Vyučovala na letních tanečních školách, vyučovala Salsu v Londýně, Řecku a Izraeli. 
Současně s tím se věnuje módě pod svými značkami Conteiner a Andrea Rubin. 
Ve volném čase tvoří sochy z hlíny, z čehož vznikl nápad probouzet v ženách kreativitu a lásku k sobě skrze modelování hliněných bohyní. 
Aktivně se věnuje malbě, grafickému designu a svému tříletému synkovi:)
Miluje cestování, kde z jinakosti tvarů a barev čerpá inspiraci nejen pro svou tvorbu, ale život samotný. 
"Život v přítomnosti je tím nejkrásnějším životním dílem." 

Těšíme se na VÁS!
Andrea, Lucie, Markéta